בין לקוחותינו והמלצות

את בן-חור אני מכיר כבר למעלה מעשרים שנים. במהלך תקופה זו הוא עמד לשירותי, מבחינה מקצועית, במגוון תחומים מספר רב של פעמים. רמת השירות, היחס, המקצועיות ויחס של בן-חור הם אלה שמבדילים אותו מהשאר ונותנים לו את היתרון היחסי.
מעבר ליחסי עבודה, נקשרו במשך השנים, יחסי חברות ובתור אדם הנותן שירות לאחרים בעבודתי, אני יודע את חשיבות היחס, האמינות והאיכות של נותן השירות. אני ממליץ בחום על עבודה עם    בן-חור, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית.

אלחנן גפן
ירושלים
אני מכיר את בן-חור במשך כעשר שנים. במהלך עבודה משותפת בפרוייקטים בחו"ל למדתי הכיר את רמתו המקצועית הגבוהה, את האמינות והאיכות שהוא נותן בתור בעל מקצוע  וכאדם.
הפתרון שהוא יישם בקידוח באריחי קרמיקה ושימוש במכסים מקרמיקה לקופסאות הביקורת בהחלט שידרג את הפרוייקטים ונתן לוהםתוספת מבורכת.
אני בהחלט ממליץ על עבודה עם בן-חור.

אריה ברקו
חיפה
במשך שנתיים עשיתי עם בן-חור מספר פרוייקטים משותפים הוא ביצע עבורי מספר עבודות. הרמה המקצועית שלו, הנסיון, היחס ורמת השירות הם מצויינים. אני בהחלט ממליץ עליו בתור בעל מקצוע אמין, מקצועי וישר.​​​​​​​

גידי ניסים
חולון
במהלך השנה האחרונה, בן-חור ביצע עבורי מספר עבודות. הן בוצעו ברמה גבוהה, בדיוק רב, ובתשומת לב רבה. בן-חור הוא אדם מקצועי ברמה גבוהה בנוסף לרמה אישית ולמתן ליחס מצויינים אותם הוא נותן ללקוח. היה לי לעונג להשתמש בשירותיו ובהחלט אשתמש בהם בעתיד.

סמי קינן
רמת השרון
אני מכיר את בן-חור במשך כשנתיים, הוא ביצע עבורי עבודת קידוח לקופסאות ביקורת בצורה מהירה, מקצועית ומצויינת. אני מאוד מרוצה מהעבודה, מהיחס ומהשירות שקיבלתי מבן-חור ובהחלט ממליץ על עבודה איתו.

ישראל שגב
פתח תקווה
בן-חור מאפיק קידוחים החליף  בחדר הרחצה בביתי, את מכסה הפלסטיק של קופסת הביקורת במכסה מקרמיקה שהוא ייצר, מאריח שנתתי לו. התוצאה מדהימה ! לא ניתן בכלל להשוות את המצב הקודם למצב הנוכחי. לאחר הרבה שנים נפטרתי  מהמכסה המכוער ברצפת האמבטיה שלי.
אני בהחלט ממליצה לכולם לעשות את השינוי הזה ! ואני בהחלט ממליצה על בן-חור בתור מקצוען אמיתי.

אפרת מיקה ארד
פתח תקווה
בן-חור ביצע עבורי עבודות קידוח בריצוף שני חדרי רחצה ששיפצתי בביתי לפני מספר חודשים. העבודה שלו הייתה מהירה, מדוייקת ואיכותית. אני מאוד מרוצה מההחלטה להשתמש בכיסויי קרמיקה ולא בכיסויי פלסטיק או ניקל הנמצאים בשוק.
אם אצטרך, בעתיד, בהחלט אפנה שוב אל בן-חור ואני ממליץ בחום לעבוד איתו.

שלום לוי
ירושלים
בן-חור ביצע עבורי עבודת קידוחים באריחי קרמיקה בשני חדרי רחצה בביתי, העבודה היתה לשביעות רצוני כמו היחס והשירות. עתה אנחנו משתפים פעולה ואני ממליץ ללקוחותי הרוכשים אריחי קרמיקה בחנויות הקרמיקה שלנו, להשתמש בשירותיו ולבצע קידוחים ומכסים מאריחי קרמיקה לפתחים ברצפת חדרי הרחצה והשירותים.
אני בהחלט ממליץ על העבודה עם בן-חור ומאוד שמח על העובדה שאישתי מאוד מרוצה ממראה חדרי הרחצה בעקבות התוספת והשינוי בהם.

אורי רביבו
מודיעין
לאחר שראיתי את העבודה שביצע בן-חור בביתו של אורי, הזמנתי אותו לבצע עבודה בחנות הקרמיקה שלי במודיעין – גלעד קרמיקה. התוצאה היא יפהפיה ולא ניתן להשוות אותה למצב הקודם. אני ממליץ בפני כל לקוחותי להשתמש בשירותיו של בן-חור, לקוחות פרטיים, מעצבי פנים ואדריכלים. 

גלעד רביבו, גלעד קרמיקה
מודיעין וירושלים
בעקבות מבנה מורכב של מערכת האינסטלציה, בחדרי הרחצה, בבית שלנו, היו לנו מספר פתחים לקופסאות ביקורת בחדרי הרחצה. הפתרון אותו העניק לנו – בן-חור, להשתמש בכיסויי קרמיקה, היה מצויין ! העבודה בוצעה במקצועיות, במכירות וברמה גבוהה.
אם לא היינו משתמשים בפתרון הזה, סביר להניח כי יופיו של כל חדר רחצה היה נפגע.
אנו בהחלט ממליצים על עבודה עם בן-חור ועל יישום הפתרון הזה בחדרי הרחצה.

נועה וחיים קמחי
את בן-חור אני מכירה כבר כ-ארבע שנים. הוא ביצע עבורי מספר עבודות ומכולן אני מאוד מרוצה. מאוד נחמד לעבוד עם אדם אמין, ישר ומקצועי. הגעתי לבן-חור בעקבות המלצה של חברה שלי, שגם היתה מרוצה ממנו. המלצתי בעבר וגם כיום אני ממליצה על עבודה עם בן-חור. זה פשוע טוב שניתן לעבוד עם אדם מקצועי שניתן לסמוך עליו – מכל הבחינות !

אוולין גוטליב
ירושלים
אני קבלן העובד באזור ירושלים. את בן-חור אני מכיר כבר מספר שנים ועבדתי איתו במספר פרוייקטים. המקצועיות של בן-חור ורמת האמינות שלו ראויות לציון ביחד עם היושרה שלו.
שיתפתי איתו פעולה בעבר, אני ממשיך ועובד איתו גם היום וממליץ לכל אדם הרוצה לקבל עבודה מקצועית, טובה ולעבוד עם אדם ישר - לעבוד עם בן-חור.

אלחנן וולף
כוכב יאיר
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק